Více než homeopatika na bradavice mi pomohlo detoxikační tělové mléko

bradavice, bradavičky… nepříjemný problém nejenom na nohou,
ale kdekoliv na těle.
Co pomáhá – co zcela zlikviduje nepříjemné bradavice? 

Více naž homeopatika na bradavice mi pomohlo detoxikační tělové mléko.

Bradavice zmizely až když jsem je začala mazat detoxikačním tělovým mlékem. Před tím jsem opakovaně byla na chirurgickém odstranění bradavic, ale bradavice opětovně narostly. Zkoušela jsem také homeopatický lék – Thuya, ale ten mi moc nezabíral. Až když mi moje paní doktorka doporučila hanaks-homeopathy detoxikační sprchový gel a tělové mléko, tak jsem konečně svůj dlohodobý problém s bradavicemi vyřešila…

Proč pomáhá na vyléčení bradavic detoxikační tělové mléko?

 

Bradavice jsou nezhoubné kožní útvary, které se mohou objevitna rukách, prstech, ale také kdekoliv na těle – na obličeji, v okolí pohlavních orgánů a konečníku.  Jsou většinou nebolestivé, ale např. bradavice, které rostou na ploskách nohou, jsou bolestivé při došlapu.

Jedná se o onemocnění nakažlivé, vyvolané infekcí některým typem lidksého papilomaviru, proto na léčbu bradavic velmi dobře zabírá komplexní homeopatická detoxikace – tělové mléko a gel.

Pacienti, kteří moc na homeopatii nadají a snaží se odstraňovat bradavice chirurgicky, posléze zjišťují, že se onemocnění opakovaně vrací.

Pochopitelně, jelikož infekce v těle zůstává tak dlouho, než dojde k odstanění vnitřní infekce.

Ideálním řešením je tedy provést důkladnou homeopatickou detoxikaci.

Někdy stačí použít jednotlivá homeopatika, ale ve většině případech pomáhá k vyléčení bradavic důkladná detoxikace – tedy likvidace přičiny potíží, nikoliv až následku.

V homeopatii se pro léčbu bradavic používají tyto homeopatické léky:

Causticum 9 C, Dulcamara 9C, Nitricum acidum 9C, Calcarea carbonica 15C a Thuya occidentalis 15C.

Homeopatické léky se vybírají podle typu bradavic.

Ne vždy se Vám ale podaří napoprvé najít ten správný homeopatický lék, je tedy vhodné obrátit se se svým problémem na odborného homeopata a léčit bradavice nejenom jednotlivými homeopatickými léky, ale především se zaměřit na důkladnou homeopatickou detoxikaci.

Přihlaste se k zasílání INSPIRATIVNÍCH NOVINEK PRO ZDRAVÍ A KRÁSU. 

 

 ZÍSKÁTE osvědčené rady, tipy  a další tajemství homeopatie  Vše seriózně dle pravidel

Zadejte jméno a e-mail a s radostí očekávejte zprávu od Vera*zdravější-krásnější.cz, Vera*Hanaks-homeopathy.cz

  

 

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a slouží za účelem zasílání INSPIRATIVNÍCH NOVINEK PRO ZDRAVÍ A KRÁSU. Vše korektně v souladu se zásadami ochrany osobních údajů