Příjemná homeopatická detoxikace

- RYCHLÁ POMOC PRO VYLÉČENÍ - PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE krok za krokem - 6ti měsíční ON-LINE KURZ: účinná a pohodová léčba v pohodlí domova

HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE od rtuti, olova, toxických látek a parazitů. LÉČBA AKNÉ, EKZÉMŮ, PADÁNÍ VLASŮ, OPARŮ, DEPRESÍ, KAŠLE, RÝMY, BOLESTÍ A DALŠÍCH NEMOCÍ + OČISTA OD PARAZITŮ pomocí příjemné homeopatické detoxikace

 

 

 

JIŽ ŽÁDNÉ AKNÉ, EKZÉMY  A DALŠÍ KOŽNÍ POTÍŽE

JIŽ ŽÁDNÉ ZÁNĚTY, BOLESTI, ALERGIE, JIŽ ŽÁDNÉ DEPRESE.. nemoci mizí tím, jak se tělo čistí a zbavuje toxických látek, jedovaté rtuti, olova a parazitů.

HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE pomůže s vyléčením celé řady zdravotních potíží a co víc, díky homeopatické detoxikaci budete nejenom zdravější, ale také šťastnější i úspěšnější...

ale vše postupně, krok za krokem a právě kurzem detoxikace to vše začíná.

 

Příjemná homeopatická detoxikace
 • 1

  + dárek DETOXIKAČNÍ MÝDLO Cannabis 100g

 • 2

  + BONUSOVÁ lekce LIKVIDACE PARAZITŮ zdarma

 • 3

  + dárek TĚLOVÉ MLÉKO Cannabis 50ml PRO DETOXIKACI ORGANISMU

 • 4

  + dárek TĚLOVÉ MLÉKO Cannabis 100ml PRO DETOXIKACI ORGANISMU

Protože je to jediný způsob jak přežit v době, kdy je kolem nás spousta toxických látek, těžkých kovů a jedovaté rtuti. 

Je to způsob, jak si uchovat zdraví i v podmínkách, kdy jsme každodenně vystaveni "modrému záření" z počítačů,  kdy na náš zdravotní stav negativně působí mobilní telefony a přemíra toxických látek.

Aniž bychom si to uvědomovali, tak hladina toxicity stoupá a tělo se nedokáže běžnými detoxikačními způsoby vyloučit rtuť z organismu. Z toho důvodu začíná v těle nezvratně otrava rtutí, projevující se v počátcích tzv. leností, slabostí, únavou a neschopností aktivně prožívat život. V počátku to vypadá, že jde jen o pouhou lenost, ale je to důsledek otravy těla, syndrom hlavně psychického vyhoření, které později přechází v další velmi závažné zdravotní potíže.

Udělejme pro své zdraví něco málo navíc.

 Začněme s homeopatickou detoxikací.

 

Nikdo nechce přece zemřít mladý.

...bohužel mnohdy to tak končí

 

 

Jak se vyléčit a zajistit si zdraví?

Můžete se přihlásit do on-line kurzu a nechat se vést krok za krokem.

Můžete se také léčit příjemně v pohodlí vašeho domova.

Jak Vám pomáháme?

V kurzu příjemné homeopatické detoxikace Vás po celých 6 měsíců vedeme krok za krokem tak, abyste měli možnost každý měsíc žívat jeden nejosvědčenější homeopatický detoxikační lék. Ve svém počítači máte každou svou lekci, do které se můžete kdykoliv podívat a současně s námi konzultovat Vaše potíže.

Jsme tu pro Vás a rádi Vám vždy poradíme. 

Odbornou homeopatickou poradnu máte od nás vždy zdarma.

Fakta pro uzdravení

Je již všeobecně známé, že se nemůžete  uzdravit, pokud máte tělo plné toxických látek, jedů a parazitů.  V dnešní době je zcela běžné, že je organismus přetížen toxickými látkami, především však jedovatou rtutí, kterou lze z těla úspěšně vyloučit pouze homeopatickou detoxikací. Jiné metody nejsou zcela účinné. Homeopatická detoxikace krok za krokem Vám pomůže pro vyléčení celé řady potíží a také pro dosažení požadované váhy. Nejenom celá řada zdravotních potíží, ale také obezita je výsledkem přemíry toxických látek v organismu.

 

POZOR na "Modré světlo" monitorů, notebooků, ... a nemoci z ozáření

Každodenní, více jak hodinový pobyt v "modrém světle" u počítače, zanáší organismus jedovatou rtutí.

Tato rtuť se v těle postupně usazuje, hladina postupně nebezpečně stoupá až do okamžiku, kdy začnou první varovné příznaky otravy rtutí z ozáření. Většinou na tyto první varovné příznaky nereagujeme a nadále se vystavujeme nebezpečnému záření. Postupně si tak otrávíme organismus a začnou vážné zdravotní potíže. 

Seznam je velice dlouhý. Jsou to nemoci, které jsou způsobeny otravou rtutí, což je problém nejenom dospělých, ale již i našich dětí. Proto je moc důležité pravidelně detoxikovat a nečekat na okamžik, kdy díky vysokému obsahu rtuti v těle dojde k těmto závažným onemocněním.

Jsou to nemoci, které způsobují toxické látky v těle, především však jedovatá rtuť. 

alergie, astma, různé formy zánětů, chronický kašel, bolesti hlavy a migrény, bolesti kloubů, brnění prstů, záněty močového měchýře, různé formy depresí, chronické záněty tlustého střeva, chronická únava, chudokrevnost, akné, kožní vyrážky, ekzémy, bradavice, polypy, myomy, opary, genitální opary, malátnost, motání hlavy, stres, strach, deprese, nedoslýchavost, neplodnost a opakované potraty, nervozita, nespavost, zvracení - nevolnost, obezita, pocení, poruchy vidění a další poruchy centrální nervové soustavy, poruchy soustředění, poruchy paměti, poruchy zraku, průjmy, velkou únavu, různé formy strachů, sucho v ústech, svědění kůže, třes končetin, třes očních víček, necitlivost končetin, vysychání oční sliznice, závratě, zvýšenou sekreci slin, zvýšení krevního tlaku, změna chování, nerozhodnost, lhostejnost, lekavost, ztráta paměti, poruchy řeči, poruchy rovnováhy, nateklé plíce, oslabení imunity, roztroušená skleróza, kandidózní infekce, závažné poškození ledvin a jater, hemeroidy, ztráta chuti k jídlu, křeče v žaludku, chronické bolesti zad a kloubů, nízké reakční schopnosti, třes rukou, poruchy srdečního rytmu, tinnitus - šelesty v uších, studené končetiny, kovová chuť v ústech, bronchiální astma, parkinsonismus, opary, poruchy vidění, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, vlasy bez lesku, plešatost - vypadávání vlasů, chudokrevnost, chronické ekzémy (neurodermitis), paradontóza, chronická kandidóza, chronické onemocnění ledvin, revmatismus, infekce - jako např. tuberkulóza, Alzheimerova choroba

Rtuť se totiž vyskytuje všude kolem nás (ZNEČISTĚNÉ OVZDUŠÍ, VYSÍLAČE) a způsobuje nám všem velmi závažné zdravotní potíže. Hladina toxicity se v našem organismu zvyšuje díky špatnému ovzduší, který ať nechceme, tak všichni dýcháme. Dále pak používání mobilních telefonů, počítačů ("modré světlo") a dalších elektrospotřebičů. Rtuť se vyskytuje také v zubních výplních, protiplísňových prostředcích, neonových zářivkách, dezinfekčních přípravcích, konzervačních látkách a klimatizačních zařízeních a v některých potravinách.... dalo by se doslova říci, že jsme obklopeni rtutí, která nás velmi tiše a neviditelně ničí - způsobuje celou řadu závažných zdravotních potíží.

Aniž bychom si to uvědomovali, tak hladina toxicity stoupá a tělo se nedokáže běžnými detoxikačními způsoby vyloučit rtuť z organismu. Z toho důvodu začíná v těle nezvratně otrava rtutí, projevující se v počátcích tzv. leností, slabostí, únavou a neschopností aktivně prožívat život. V počátku to vypadá, že jde jen o pouhou lenost, slabost, únavu či nevolnost, ale je to důsledek otravy těla, syndrom hlavně psychického vyhoření, které později přechází v další velmi závažné potíže. Proto již při prvních příznacích je nutné tělo DETOXIKOVAT.

Má-li být uchováno zdraví, je nutné čistit tělo - pravidelně provádět detoxikaci organismu pomocí homeopatických léků, a to každodenně, neboť každý den stoupá míra postižení každodenním používáním moderní techniky, dýcháním smogu, neviditelným působením elektrosmogu a požíváním potravin, které jsou rtutí kontaminovány. Homeopatická detoxikace je zcela bezpečná pro děti i dospělé a účinná díky zcela bezpečné homeopatické metodě, neboť jiná léčba, např. detoxikace bylinami není zcela účinná. Naopak, pravidelná homeopatická detoxikace tělo zcela vyčistí a zahájí proces léčby všech nemocí, kterými člověk trpěl díky usazené rtuti v organismu. Jedinečná metoda dokonalé detoxikace, bez vedlejších účinků.

Jak chránit sebe a své děti před nebezpečným zářením?
 
Pokud potřebujete být u počítače a zároveň  si chcete zachovat zdraví, tak je pro eliminaci zdravotních potíží z ozáření nutná každodenní homeopatická detoxikace organismu. Nic nedokáže tak dokonale ochránit naše tělo, aby na nás přestalo působit elektromagnetické záření, které zvyšuje hladinu rtuti v krvi.  Nejenom počítače a mobilní telefony vyzařují elektromagnetické záření, ale i další zařízení jako například wi-fi routery, mikrovlnné trouby, televize a další elektrické zařízení. Proto je každodenní detoxikace, ať již pomocí detoxikačních homeopatických léků, nebo pomocí speciální tělové kosmetiky, tak příznivá pro naše zdraví.

Chraňte sebe a své děti před nebezpečným zářením.

Ano, bohužel i děti jsou díky prostředí nemocné, smutné, plačtivé. Není nad to mít zdravé děti...

Týká se to nejenom dospělých, ale i naše děti mají v těle rtuť , někdy již při narození díky znečištěnému organismu své matky. Přitom stačí tak málo, pouze půlroční detoxikace před plánovaným otěhotněním a narozené dětičky jsou mnohem více spokojenější a zdravější.
U dětí se projeví toxicita většinou nezájmem o běžné činnosti, plačtivostí, vztekem, bolestí hlavy, leností, nevolností, roztržitostí, neschopností soustředit se, strachem a celkovou nespokojeností.
 
Není nad to mít zdravé děti, být v pohodě a stačí tak málo. Každodenní větší péče o své zdraví, které je víc než cokoliv jiného.

Není nad to být v pohodě a v pohybu bez bolesti a omezení

U dospělých se projeví toxicita většinou taktéž únavou, roztržitostí, bolestí hlavy, nevolností, nezájmem o běžné činnosti, psychickou labilitou, vztekem, bolestí hlavy, leností, nevolností, roztržitostí, neschopností soustředit se, strachem, celkovou nespokojeností, ale taktéž chronickými potížemi, bolestmi, což je velmi omezující a nepříjemné.

Jaké je řešení?

Pomocí příjemné homeopatické detoxikace si vyčistíte organismus a vyléčíte potíže, které Vás trápí.

 Poskytneme Vám jednoduchý, a přitom osvědčený návod pro detoxikaci organismu. Budete jednoduše detoxikovat tělo krok za krokem v KURZU PŘÍJEMNÉ HOMEOPATICKÉ DETOXIKACE, který je přístupný on-line. Po objednání Vám pošleme IHNED poštou balíček s INSTRUKCEMI pro on-line vstup do členské sekce kurzu a 2 dárky (detoxikační mýdlo a detoxikační tělové mléko) .  Třetí dárek - BONUSOVOU LEKCI ZDARMA pro likvidaci parazitů, od  nás najdete za 30 dnů ve  své členské sekci.  JEDNODUŠE SE MŮŽETE DO KURZU PŘIHLÁSIT, VYUŽÍT VŠECH VÝHOD A IHNED ZAČÍT S DETOXIKACÍ.

   

 

Co vstupem do kurzu homeopatické detoxikace krok za krokem ještě získáte?

Osvědčený návod na detoxikaci od první až do šesté lekce, odborný dohled a poradnu zdarma

Bezpečně se necháte vést krok za krokem v jednotlivých lekcích. V každé lekci budete mít srozumitelný návod jak postupovat při léčení, jakým homeopatických lékem vyléčíte který problém apod. Budete mít odborný dohled nad Vaší léčbou. Získáte jistotu, kterou Vám můžeme dát, protože nejsme jen prodejci léků, ale máme zkušenosti od roku 1991. V lékárnách Vám totiž většinou léky pouze prodají, ale již Vám nezaručí odborný dohled nad léčbou. My vám poskytneme to nejdůležitější - odborný dohled nad vaší léčbou a poradnu zdarma. Nejsme tady proto, abychom prodávali léky, jsme tu proto, abychom Vám pomohli kdykoliv budete potřebovat.

54% sleva za vstup do kurzu

Neplatíte běžnou cenu kurzu homeopatické detoxikace ve výši 7.980, ale zaplatíte jen menší polovinu ceny kurzu homeopatické detoxikace krok za krokem

Nejlepší homeopatickou léčbu

která Vám pomůže zbavit se Vašich potíží, které Vás trápí. Postupně budete společně krok za krokem celých 6 měsíců čistit tělo od nahromaděných jedů.

Již žádné bolesti a deprese. Příjemná léčba alergií a dalších potíží

Příjemná homeopatická detoxikace Vás zbaví bolestí a současně také vyléčí psychiku. Homeopatická detoxikace je nejlepší způsob, jak se zbavit depresí, jak vyléčit alergie a celou řadu dalších potíží.

Již žádné záněty, chřipky, angíny...

Zbavíte se nemocí, které Vás omezují. Příjemná homeopatická detoxikace léčí i chronické potíže.

Již žádné kožní potíže

Akné. ekzémy a další kožní potíže zmizí. Základem je důkladná homeopatická detoxikace.

Každý měsíc budete mít osvědčený homeopatický lék

který si jednoduše objednáte dle našich instrukcí ve vaší lékárně, nebo v internetové lékárně (v každé lekci uvádíme seznam) za cenu cca 80Kč a budete jej užívat přesně podle návodu z kurzu.

Každý měsíc obdržíte jednu lekci, celkem tak budete mít 6 lekcí

díky kterým své tělo zbavíte všech usazenin, toxických látek, jedů, které Vám ubližují

Každý měsíc budete mít SPECIÁLNÍ DETOXIKACI KROK ZA KROKEM

srozumitelnou, jednoduchou a hlavně osvědčenou. Vyřešíte si potíže, které Vás trápí a získáte více zdraví i krásy.

V 1. lekci kurzu získáte nejlepší lék přinášející rychlou úlevu

Budete mít k dispozici lék, který pomáhá proti vyčerpání, pomůže rychle odstranit následky přepracování, dodá energii, zbaví Vás případných žaludečních potíží, pročistí organismus, což je základ pro léčbu alergií, akné, zánětů.... a také změní náladu k lepšímu.

V 2. lekci kurzu získáte nejlepší lék pro krásu i zdraví

Budete mít k dispozici super lék, který toho umí velice mnoho. Pomůže Vám s detoxikaci, zbaví sklíčenosti, smutku, starostí, vyléčí kožní potíže, bolesti kloubů, a pomůže pro krásu vlasů i pokožky.

V dalších lekcích se budete krok za krokem příjemně léčit

V dalších lekcích získáte přístup K BONUSOVÝM NABÍDKÁCH, K NEJNIŽŠÍM CENÁM... Detoxikací krok za krokem to vše začíná. Přihlaste se a využijte všech výhod. Máte se na co těšit!

+ POMOC, PODPORA, PORADENSTVÍ ve skupině ZDRAVĚJŠÍ-KRÁSNĚJŠÍ

Připojte se k nám, využijte zkušeností druhých. Nenechejte nemoci, aby Vám znepříjemňovaly život. Prožívejte život v radosti, štěstí, zdraví a kráse. To vše můžete mít a DETOXIKACÍ TO ZAČÍNÁ.

Nemusíte platit za osobní konzultaci v homeopatické poradně. Budete mít k dispozici srozumitelný a osvědčený návod, díky kterému se Vaše tělo bude postupně léčit a zbavovat postupně všech potíží.

Již během 1-2 dnů se můžete začít detoxikovat prvním homeopatickým lékem, který je super. Jaký to bude? Ihned zjistíte po vstupu do 1. lekce kurzu.  Kde jej zakoupíte? V lékárnách za cenu cca 80,-Kč. Jak bude účinkovat? Jak se užívá a které nemoci umí vyléčit? To všechno se dozvíte již v 1. lekci kurzu, ale než vyplníte přihlášku, tak si můžete ještě přečíst, co o příjemné detoxikaci absolventi kurzu.

Co o  příjemné homeopatické detoxikaci říkají absolventi kurzu ?

Vím, že detoxikace organismu je základem pro zdraví. Sama jsem dle doporučení "příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem" získala za velmi krátkou dobu energii na rozdávání. Je mi nepopsatelně dobře. Informací si velmi vážím a jsem ráda, že jsem tuto příležitost neodmítla. Nyní tyto informace předávám dál, léčím své děti, přátele a dokonce i svého pejska. Homeopatická detoxikace nám pomohla nejvíce.

pacientka

Díky detoxikaci krok za krokem jsem se zbavila alergie, což považuji za největší úspěch za posledních 18let. Maminku přestaly bolet záda a nohy, bratrovi zmizel chronický kašel. Obě dvě moje dcery nebyly za poslední rok vůbec nemocné, přestože v minulosti měla Hanka stále rýmu a Kateřina trpěla na ušní potíže, vyléčila si také akné. Homeopatická detoxikace krok za krokem nám moc pomohla.

Pacientka

Než jsem si zakoupila detoxikaci krok za krokem, tak jsem byla bez energie a měla jsem pořád nějaké zdravotní potíže. Už jsem nedoufala, že budu někdy zdravá. Po přečtení jsem skutečně postupovala krok za krokem. Bylo to pro mne velmi jednoduché, všechno jsem zvládla, ačkoliv jsem měla na počátku obavu, že to bude pro mne moc složité. Bylo to jasné a hlavně velmi účinné. Děkuji za to.

Pacientka

Dobrý den, paní Věro, děkuji za úžasný kurs, který je pro mne velmi zajímavý a také za Vaše homeopatické přípravky. Vlastně jsem se s homeopatií setkala dříve jen zřídka, ale věřím, že je účinná a první výsledky již sama na sobě vidím a cítím, a začaly ji užívat také i moje děti.

pacientka

A jak jsou spokojeni pacienti?  Co píší?

Detoxikační sprchový gel pomáhá velmi rychle Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím bez energie, samé zdravotní potíže. Po sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila.... Nyní již používám detoxikaci každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže. PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala.

Jarmila H. pacientka

Věřím ve Vaši homoepatii věřím ve Vaši homeopatii, která mne přesvědčila po používání Vašich produktů. Mám to tak, že věřím pouze tomu, co si sama vyzkouším. Vyzkoušela jsem dříve i jiné metody, homeopatické léky na doporučení jiných, ale ta mi tak neúčinkovala, jako výrobky, které mám od Vás. Tělové mléko mi pomohlo při bolesti hlavy za pár hodin, proti strachu za 2 dny a pro posílení - to jsem se cítila ihned lépe a za 3 dny jsem byla plna energie. Je to nepopsatelný pocit, musí to každý vyzkoušet a prožít sám na sobě... Jsem ráda, že jsou Vaše produkty dostupné na netu. Přeji Vám hodně spokojených pacientů.

Jana H.pacientka

Se všemi produkty od Vás jsem spokojená nejen já ale ... i moje maminka, kamarádky a nejvíce momentálně pomáhají tetě – jak jsem již psala je jí 95 let a každý den děkuje Bohu (doslova) za Vaše tělové mléko, které ji pomáhá proti silné bolesti.

Detoxikace - sprchový gel a bolesti postupně zázračně ustupují. Nevěřila jsem, že stačí tak malé množství gelu a tělového mléka. Myslela jsem, že je to málo, ale pak jsem si to všechno vyzkoušela a jedna lahvička mi vydržela 64 dnů.

Kateřina pacientka

Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti... Bolest odchází ihned po natření.

Zorka Z. Pardubice

Dobrý den Vážená paní Hanáková, Vaše hom. mléka jsou úžasná, vyléčí jakoukoliv nemoc, jakýkoliv problém. Detoxikace je naprosto skvělá, cítím se tak plná energie, zmizely mi kožní potíže a docela přestává bolest žaludku. Vaše stránky doporučuji všem svým známým.

Aneta, Varnsdorf

Krásná pleť bez jediného pupínku s dobrou mastičkou Akné mne trápilo od puberty až do 30 let. Jak jsem začala používat dobrou mastičku, tak moje pleť je bez jediného pupínku. Je to moc dobrá mastička... vydrží dlouho, balení je velké a účinky fantastické. Cena vyšší, ale když srovnám kolik jsem investovala za jiné produkty zbytečně, tak je cena pro mne velmi přijatelná.

Miloslava Vlčková, Písek

Dobrá mastička - obličej krásný jako miminko Děkuji, "DOBRÁ MASTIČKA PROTI AKNÉ" plet mám na obličeji krásnou,jako miminko .... At se Vám vaše práce daří a máte z ní radosté zprávy od pacientů.

Pacientka

Díky detoxikaci krok za krokem jsem se zbavila alergie, což považuji za největší úspěch za posledních 18let. Maminku přestaly bolet záda a nohy, bratrovi zmizel chronický kašel. Obě dvě moje dcery nebyly za poslední rok vůbec nemocné, přestože v minulosti měla Hanka stále rýmu a Kateřina trpěla na ušní potíže, vyléčila si také akné. Homeopatická detoxikace krok za krokem nám moc pomohla.

V každém případě považuji vše za velký úspěch! Dobrý den, paní Hanáková, ráda bych Vám sdělila, že po pětidenním užívání homeopatického léku z první lekce kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem (začala jsem s tím minulou středu) pozoruji na sobě, že se cítím klidnější, v noci dobře spím (budívala jsem se i 2x - 3x za noc), vrátila se mi pohyblivost do celé levé ruky, i když to stále bolí, intenzita bolesti se snížila tak na polovinu, ještě čekám, až dorazí homeopatické mléko proti bolesti.. V každém případě považuji vše za velký úspěch! a co se týká léčby zánětu v ruce, tak je to poprvé za dva měsíce všemožného snažení, kdy začalo něco doopravdy fungovat.

Díky a zdravím M.Š pacientka

Přestaly mě bolet nohy, podařilo se mi za ty tři měsíce zhubnout 8 kg, cítím se méně unavená... Dobrý den paní Hanáková! j Homeopatický kurz jsem si zakoupila. 3 x 990 Kč. Užívám homeopatika dle třetí lekce. Přestaly mě bolet nohy, podařilo se mi za ty tři měsíce zhubnout 8 kg, cítím se méně unavená, přestože třikrát týdně cvičím. Bohužel stres s nemocnou 90 letou tetou nijak neovlivním, stejně jako problémy s pubertálním vnukem kterého mám u sebe.

P.B.pacientka

Cítím se moc dobře... kurz detoxikace krok za krokem Dobrý den, paní Hanáková, musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější..... Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená.

Kuchařová Marieabsolventka kurzu

S tělovými mléky jsem spokojená. Pomáhají mně od bolestí páteře i kolen a lokte. Děkuji za vaši pomoc.

Věra Jankůpacientka

Milá paní Věrko, Vaše mlíčka, jsem učiněný voňavý a hlavně fungující zázrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Měla jsem od Vás již v minulosti mlíčko na krásnou pleť , ale snad jako každá žena , jsem podlehla vyprávění kamarádek, jak krémík zakoupený na akci té či oné parf. společnosti je skvělý..............., ale musím přiznat, že se zase pokorně vracím k Vašim mlíčkům a to moc RÁDA !! Nejen že fungují ( teď jsem si ještě objednala lifting - vypnutí bylo citelné skoro ihned), ale krásně voní ( a to i mému muži), je to pro mne takové milé pohlazení po duši 🙂 . Sex appel používám místo voňavky, světe div se, myslím , že funguje!!! 😉 Přidala jsem si i mlíčko na nízké sebevědomí, někdy je člověk dole, jindy nahoře , tak jak to v životě zkrátka bývá , ale jak se říká, štěstí přeje připraveným , tak proč nepoužít mlíčko, které moji psychiku ohlídá :-). Prostě jedním slovem, DĚKUJI !!!!!

Pavlína Novotná, pacientka

Neplatíte plnou cenu kurzu detoxikace krok za krokem  7.980,-Kč, ale nyní zakoupíte kurz za výhodnou cenu a můžete začít s příjemnou homeopatickou detoxikací.

NAVÍC se budete léčit bezpečně, protože homeopatická detoxikace nezatěžuje organismus, jako jiné detoxikační metody a je bez vedlejších účinků. Při detoxikaci se cítíte plni energie. 

 • Příjemná homeopatická detoxikace je základem pro uzdravení.

  Poskytne Vám OSVĚDČENÝ NÁVOD KROK ZA KROKEM pro vyčištění Vašeho organismu, nemusíte již hledat žádné jiné detoxikační metody, nebo platit za homeopatické konzultace. Příjemně a pohodlně se zbavíte všech nečistot, toxinů a jedovatých látek v těle. Bude to Vaše příjemná cesta za zdravím i krásou a nebudete se muset obávat, že něco nezvládnete. 6ti měsíční kurz s návody na půlroční detoxikaci homeopatickými léky je velmi srozumitelný a můžete tedy začít ihned. Každý měsíc dostanete vždy jednu lekci s podrobným a srozumitelným návodem. Tento kurz Vám pomůže zbavit se potíží, které Vás trápí a stát se zdravějšími a krásnějšími. Máte se na co těšit. Více již v první lekci kurzu. Přihlaste se.

Neplatíte plnou cenu 7.980,-Kč.  Zaplatíte pouze 3.696,-Kč a získáte k tomu 4 dárky: První dárek je bonusová lekce pro likvidaci parazitů zdarma (obdržíte ji včas společně se 3.lekcí), druhý dárek je detoxikační mýdlo Cannabis 100g, třetí dárek je tělové mléko Cannabis 50ml  s hanaks-homeopathy informacemi pro DETOXIKACI ORGANISMU a čtvrtý dárek je tělové mléko Cannabis 100ml s hanaks homeopathy informacemi pro DETOXIKACI ORGANISMU. Detoxikační mýdlo a 2 tělová mléka obdržíte ihned poštou. Můžete se tedy již těšit a s radostí očekávat balíček, který Vám doručíme v nejbližších dnech.

Nechybí Vám radost a vitalita? Homeopatická detoxikace přináší radosti, vitalitu, zdraví i krásu. Pomůže Vám zbavit se strnulosti, bolesti, dokonale čistí tělo od usazenin, zánětů, jedovaté rtuti, léčí kožní potíže, nespavost, posiluje psychiku, dodává energii a umí toho skutečně ještě mnohem více. KROK ZA KROKEM  ke zdraví, vitalitě, radosti a kráse. Detoxikace je příjemná, jednoduchá, osvědčená a velmi oblíbená.

 
 

Jak vyléčit atopický ekzém a další kožní potíže pomocí homeopatie?

 • připravte svému tělu ty nejlepší podmínky pro vyléčení
 • vyčistěte tělo především od jedovaté rtuti, která je příčinou kožních potíží
 • příjemná homeopatická detoxikace vám pomůže
 • budete každým dnem zdravější a krásnější

Na očistu od parazitů koště nestačí!

Také Vás děsí pomyšlení na všemožné "potvůrky" v našem organismu?
 
MÁME PRO VÁS PŘÍJEMNĚJŠÍ ŘEŠENÍ JAK SI VYČISTIT TĚLO OD PARAZITŮ.
 
A že jich je! 

Dle odborníků z Institutu parazitických onemocnění se to týká většiny obyvatel.

 Tak rychle PRYČ S NIMI, NEŽ ZPŮSOBÍ ZÁVAŽNÉ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE!
Případných parazitů v organismu se zbavíte  - V BONUSOVÉ LEKCI ZDARMA! 

zdravejsi-krasnejsi.cz

hanaks-homeopathy.cz 

Potřebujete ještě nějakou další doplňující informaci o kurzu? Není Vám ještě vše jasné?

Napište na vera@zdravejsi-krasnejsi.cz

nebo volejte 724 162 517

Jsem tu pro Vás.

Hanáková Věra, homeopat

Autorka: VĚRA HANÁKOVÁ, homeopat

Věnuje se vzdělávání v oblasti homeopatie od roku 1991. Založila  HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY, kde se plně věnuje pacientům, kterým každodenně pomáhá v homeopatické on-line poradně.  Má svůj unikátní způsob léčby pomocí homeopatických léků a také pomocí příjemné homeopatické detoxikace tělovými mléky a sprchovými gely.  Zkušenosti získané 25 lety homeopatické praxe nyní předává dál pro zdraví  malých i velkých pacientů.