Dopřejte si zmrzlinu, kterou milujete a zůstaňte štíhlí.

Dnes bych si moc ráda dala zmrzlinu, ale…
„Bojím se, že přiberu a pak budu tlustá a budu se stydět vyjít v plavkách“.
Ach jo, věčné dilema. Zmrzlinu miluji, ale často si ji zakazuji!
Děláte to také tak někdy?
Prostě hodně věcí v životě milujeme, ale …
Pak se namísto radosti dostaví zklamání. To je škoda.
Ale nemusí to tak být. Můžeme si dovolit zmrzlinu, a přitom být zcela v
pohodě, protože z jedné zmrzliny nepřibereme a můžeme zůstat štíhlí.
Jak na to? Jednoduše a přirozeně. Pokud si dáme zmrzlinu, získáme sice nějaké kalorie,
ale současně s tím jsme šťastnější a radostnější, více naladěni do činností, které můžeme realizovat. Určitě to není o tom válet se od rána do večera, ale při aktivnějším způsobu života si můžeme vychutnat zmrzlinu a být zcela v pohodě. To, co nám brání v kráse bývá spíše mrzutost, strnulost a lenost. Ne, že bychom chtěli, ale někdy skutečně nemáme dostatek životních sil a energie, protože nám tuto energii odebírá moderní technika, elektrosmog, znečištěné ovzduší ve městech nebo také chemické látky v léčivech a potravinách. Pak jsme doslova otráveni a nemáme energii  a chuť žít aktivněji. Přitom řešení je vždy na dosah, pokud jsme schopni a otevřeni novým příležitostem a možnostem, které se před námi otevírají každý den. Stačí být vnímavější a chtít řešit prvotní zdravotní potíže, které většinou přehlížíme. Možná, že nesčetněkrát slyšíme, jak moc je dobrá detoxikace organismu, že játra jsou životně důležitým orgánem a je potřeba je čistit.  Přestože to víme, tak to ale neděláme, a často si myslíme, že se nás to netýká. Když však ztrácíme energii, netěší nás život, nemáme radost, méně se smějeme, proč se nezastavíme a neuděláme něco sami pro sebe?
Dejme si třeba zmrzlinu, kterou milujeme, nebo si dopřejme příjemnou homeopatickou detoxikaci a hned budeme mít v životě více radosti a pohody. Jen začít a nečekat na zázrak. Zázraky se totiž rodí v přítomnosti. Užívejme si života každý den a o své zdraví pečujme s láskou. Homeopatická léčba pomocí detoxikačních tělových mlék a sprchových gelů je příjemná a zábavná. Navíc detoxikací získáváme nejenom zdraví, ale také štíhlé a krásné tělo. No a pokud potřebujeme nějaké to kilo navíc skutečně shodit, pak je to nejlepší a nejzdravější řešení.

Nechcete aby Vám něco nového uniklo? Můžete zadat Váš e-mail a jakmile napíši článek, obdržíte jej mezi prvními. Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autor, homeopat

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *