Co pomohlo rychle na bolest žaludku?

Na bolest žaludku mi pomohlo „homeopatické“ tělové mléko.

Reference pacientky hanaks-homeopathy.cz:

„Dobrý den. Mohu Vám s radostí sdělit, že  na bolest žaludku mi pomohlo „homeopatické mléko„.  Pomohlo proti dlouhotrvající bolesti žaludku. Vyzkoušela jsem různé formy léčby, ale léky mi nedokázaly bolest odstranit tak, jako Vaše mléčko. Pochopila jsem také příčinu svých potíží – nebyla to špatná strava, ale nevhodné pracovní kontakty, styk s lidmi, kteří mne urážely a toto vše mi způsobovalo bolest žaludku. Mléko mi pomohlo.

Natírala jsem si jej ráno a večer na břicho, v zaměstnání jsem měla mléko u sebe a používala jsem malé množství na spánky. Příjemně mi vonělo a bylo mi fajn. “

ŽALUDEČNÍ NEVOLNOST ( žaludeční neuróza) je ve většině případech důsledkem emočního přetížení nebo „nestravitelnosti“ určité situace či problému.

Pokud trpíte častou žaludeční nevolností a ani lékařské vyšetření neodhalilo žádné onemocnění, pak je na vině emoční přetížení – stres. Někdy i malý stres může vyvolat velmi vážné žaludeční potíže.

 

Žaludeční nevolností (žaludeční neurózou) trpí většinou lidé z důvodu tzv. životního emočního přetížení a také z důvodu „nestravitelnosti“ určité situace či určitého problému. Pokud člověk není v pohodě a nedokáže „trávit“ určité životní události, pak dochází k různým žaludečním bolestem. Žaludek bolí, není možné se pořádně najíst, nebo se dokonce dostaví pocit na zvracení.

Rychlá úleva od nevolnosti, bolesti žaludku, pocitu na zvracení se dostaví po použití tělového mléka proti žaludeční nevolnosti.

Tělové mléko odstraňuje žaludeční potíže vyvolané také nepříjemným sociálním kontaktem, stresem a strachem.

Žaludek můžete uklidnit také heřmánkovým čajem s fenyklem. Lžíci heřmánku a půl lžičky fenyklu zalijte vroucí vodou a nechte patnáct minut vyluhovat. Vašemu žaludku dokáže ulevit a pomoci.

Žaludeční nevolnost může být způsobena také stresem, kouřením, alkoholem, konzumací kávy a příjmem potravin, které způsobují překyselení žaludku.

Pokud trpíte překyselením žaludku je čas na důkladnou homeopatickou detoxikaci organismu.

 

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *