Chcete být zdraví a bohatí?

Řekla jsem si, že je čas vše změnit a vzájemně propojit zdraví s bohatstvím, zdraví s úspěchem a celkovou spokojeností.

Chci se s Vámi nyní podělit.

Zdraví je totiž to nejcennější, co máme, ale když chybí peníze, tak se trápíme a zdraví začíná pokulhávat. Pak pochopíme, že zdraví bez peněz není to nejlepší, stejně jako není super volba být bohatý a nemocný.

Ano, právě proto jsem si řekla, že právě nyní nastal čas to všechno změnit a využít všech znalostí a výsledků výzkumu pro to, abych právě nyní propojila homeopatii pro zdraví a krásu s homeopatií pro byznys.

Vytvořila jsem tak HOMEOPATII PRO BYZNYS a pečlivě naplánovala začátek na dnešní den.

Je to můj magický datum a určitě přinese štěstí a úspěch i Vám.

Od dnešního dne jedeme naplno. Nespokojíme se s nemocí ani s neúspěchem, a proto jsem dnes otevřela Academy of Homeopatic Universum.

PS: Dnes je to jinak! Dnes můžete získat více a zdarma zde.

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *