Alergie – účinná léčba alergií

homeopatická léčba alergií

ALERGIE (jaro-léto). Jaro – symbol nového života, voňavých luk a stromů kvetoucích v blízkém parku. Léto – symbol teplých dnů, koupání a relaxace.  Ale když je teplo třeba v únoru, tak alergie nečeká na jaro, ale pořádně dokáže potrápit i v zimě.

Roční období, které pro mnoho lidí představuje úlevu od skličujícího ledového klimatu předchozích zimních období. Na druhou stranu je ovšem pro mnohé rovněž spojeno s utrpením nesoucím příhodný název – alergie. Nejeden člověk se zcela určitě setkal s tímto pojmem. Ať už pouze z učebnic biologie pro 2. stupeň základních škol, či se s ní bohužel osobně seznámil a má vlastní zkušenosti, o kterých by mohl dlouhosáhle vyprávět. V druhém případě pro tyto jedince jarní období již není tak idylické, nýbrž spojené s obavou nad sennou rýmou způsobenou kvetením rozličného lučního kvítí a pylem jím produkovaným. Takoví jedinci si procházku rozkvetlým sadem s bzučícími včelkami a pilnými mravenci bohužel moc neužijí. Situace spojená s alergií je nanejvíc obtěžující. Člověka neustále trápí rýma, otravnější než nejdotěrnější moucha, pomalu začíná filozofovat nad smyslem života, rozmýšlí nad rozpočtem, jenž padá na enormní nákupy extra jemných třívrstvých kapesníčků značky Kleenex a rozvažuje, zdali raději nezvolí levnější, jednovrstvou alternativu. Nezná-li takový jedinec poslední záchranu pod názvem homeopatie, jistě se z posledních sil odplíží do bílé, prázdnotou zející a dezinfekcí vonící čekárny před ordinací svého lékaře, který mu zajisté domluví schůzku na alergologii.

Zde jistě dostane léčivo, které mu, v lepším případě, pomůže od akutních projevů daného typu alergie. Není však lepší se ještě před pravidelným přísunem chemických léků poohlédnout po alternativní medicíně, v tomto případě homeopatii, jež nabízí produkty přímo zaměřené na léčbu alergií přirozenou, tělu neškodnou metodou?

Hanaks-homeopathy nabízí pro léčbu alergie osvědčenou příjemnou homeopatickou detoxikaci krok za krokem pomocí homeopatických léků a také pomocí speciálních sprchových gelů a tělových mlék. Účinná látka se v případě sprchových gelů a tělových mlék dostává do organismu největším orgánem těla – kůží. V obou případech je léčba alergií bezpečná a vhodná pro všechny věkové skupiny. V on-line kurzu detoxikace se pacienti léčí postupně, jsou vedení krok za krokem k vyléčení různých forem alergií.

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *