Přihlaste se k V.I.P. newsletteru Vera*zdravější-krásnější od Vera* hanaks-homeopathy  a získejte přístup k neveřejným nabídkám odměn, online kurzů, webinářů, nejosvědčenějších výrobků pro detoxikaci a informací pro zdraví a krásu zcela ZDARMA, jako např:

Odměna za Vaši registraci a také E.book RYCHLÁ POMOC K VYLÉČENÍ ZDARMA

Neveřejné nabídky, odměny a informace pro zdraví a krásu jako například nabídka ODMĚNY ZA VAŠI REGISTRACI obdržíte skrze e-mail ZDARMA několikrát do týdne. Zadáním e-mailu udělujete souhlas ze zasíláním newsletteru Vera*zdravější-krásnější od Vera* Hanak's homeopathy na 5 let. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit. Více o ochraně osobních údajů.

Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpeční a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vaše souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů